Фонд екстренної допомоги
митцям перформативного
мистецтва в Україні

Підтримайте українських митців незалежної сцени перформативного мистецтва, що залишаються в Україні під час війни

Заклик Солідарності і Підтримки

Дорогі друзі, колеги та поціновувачі перформативного мистецтва (танець і театр) з усього світу. 

Війна, терор і геноцид Росії в Україні є глобальним викликом, який формує наше спільне майбутнє всього світу саме зараз. У цій ситуації українські митці перформативного мистецтва мають міцний намір залишитися і допомагати всіма можливими способами тут в Україні. Ми захищаємо нашу свободу, суверенітет нашої країни, виступаючи за глобальний мир і боремося з терором Росії на українській землі, не допускаючи його поширення на решту світу. Ми відчуваємо глобальну хвилю солідарності з боку міжнародного співтовариства, а також значною мірою, структурно спираємось на вашу допомогу в цій критичній ситуації.

Перформативне мистецтво (танець і театр) залежить від міцного зв’язку із суспільством і навіть у мирні часи є малозахищеним. Під час війни артисти, які перебувають в Україні, не мають можливості заробляти на життя уроками, виступами чи іншою звичайною роботою. Єдиний спосіб вижити сьогодні – це жити за рахунок швидко зникаючих або неіснуючих заощаджень для взаємної підтримки, яка включає також можливість ділитись їжею та пожертвуваннями з різними ініціативами у межах наших можливостей для того, щоб швидко реагувати та долати невідкладні ситуації. Ми розуміємо, що дуже скоро у кожного нас не буде власних заощаджених ресурсів для цього.

Для організації способів підтримки митців, які залишаються на території України під час війни, я та команда Ruban Production ITP прийняли рішення про створення «Фонду екстренної допомоги митцям перформативного мистецтва в Україні» на базі неприбуткової організації БО «МБФ Імпульс Трансформація Платформа». Ми відкрили окремі два рахунки для збору пожертвувань у EUR та USD. Кошти з пожертв, що надійдуть дозволять нам надати разову невідкладну екстрену благодійну допомогу у розмірі 8000 UAH (приблизно 250 EUR) – кожному українському митцю незалежної сцени (зі сфери танець і театр), які перебувають в Україні, за їх запитом.

Ця сторінка створена спеціально для того, щоб публікувати фактичну інформацію про отримані пожертви (згруповані за країнами), кількість митців, які вже отримали підтримку, а також  швидку просту форму запиту для українських митців на отримання цієї благодійної допомоги.

На цій сторінці ви також можете знайти корисні посилання (нижче) про те, як підтримати українських митців за межами сфери перформативного мистецтва, а також про інші способи підтримки та участі.

 

Напишіть нам, для отримання будь-якої необхідної інформації.

 

Також будемо раді пропозиціям будь-яких форм співпраці, що можуть допомогти:

– підтримати нашу актуальне середовище представників перформативного мистецтва під час війни;

– або презентувати їх за кордоном для ознайомлення, кращої видимості і для організації благодійних заходів для збору коштів;

 

Будьте з Україною. Дякуємо за вашу підтримку! 💛💙

 

 

Вікто Рубан, хореограф, перформер, дослідник, співзасновник БО “МБФ Імпульс Трансформація Платформа”, генеральний директор Ruban Production ITP

З будь-якими запитаннями, за підтвердженнями чи для будь-якої інформації будь-ласка напишіть мені у Facebook, e-mail, або telegram

Отримані пожертви (за країнами):

Нідерланди
3756,80 EUR
Литва
3808 EUR
Ірландія
170 EUR
Латвія
560 EUR
Японія
75 EUR
Хорватія
100 EUR
Канада
463,52 EUR
Австрія
220 EUR
Австралія
290,87 EUR
Великобританія
60783,82 EUR
Україна
17567,50 UAH та 88,52 EUR
США
18051,51 EUR та 15619,20 USD
Швейцарія
394 EUR
Естонія
490 EUR
Пуерто Ріко
440,78 EUR
Китай
500 EUR
Нова Зеландія
58,63 EUR
Фінляндія
150 EUR
Німеччина
6602,29 EUR
Франція
6598,50 EUR
Швеція
113,74 EUR
Румунія
60 EUR
Бельгія
3200 EUR

Підтримка у цифрах:

Отримані пожертви: 106905,98 EUR, 15619,20 USD та 17367,50 UAH (з 23 країн)

Всього запитів на отримання підтримки - 741 (із 73 міст та селищ в Україні)

З них очікують на зарахування коштів - 71 очікують надходження коштів

Отримали підтримку - 208

(станом на 23/09/2022, 14:40)

Контакти: